הפנים שמאחורי המסיכה: מיון סורוקה

Walla! Healthy

אנשי הצוות הרפואי של מיון בית החולים סורוקה מסתכנים מדי יום בהדבקה במסגרת תפקידם, חוזרים הביתה תשושים לבני משפחתם, וחוששים להדביק גם אותם, ועדיין מנסים לשמור על חיוך. דין אריאל, צלם וסטודנט לרפואה, מציג את החיים האמיתיים של גיבורי הקורונה

 


 

האביב שפספסנו

Walla! Travel

חופש התנועה נשלל מאיתנו בחודש האחרון, כמו גם היכולת לטייל. אבל ממש לפני שזה קרה עוד הצליח הצלם דין אריאל לצאת לשטח ולתעד את הארץ היפה והפורחת שלנו. הנה האביב שהחמצנו בתמונות מרהיבות

 


 

IMAJ

 

Israeli Medical Association Journal

April 2020 Issue

Front Cover

 


 

היסטוריה מאחורי העדשה: הסטודנט שתיעד את העבודה במתחמי הבדיקות

Channel 11 News

 


 

התמונות של משבר הקורונה. הבוקר בשער ״ידיעות אחרונות״: העיניים אומרות הכל.

Yedioth Ahronot. April 5th, 2020

Tel Aviv in COVID19 days

Video.

Published by Israel's Ministry of Foreign Affairs,

מפרץ ההרפתקאות: דובאי

Walla Travel

דובאי היא עיר עם עושר בלתי נתפס, שהכל בה מתוכנן בקפידה כדי להיות הכי יפה, הכי גדול. לישראלים אומנם אסור להגיע לאיחוד האמירויות הערביות, אבל הדרכון הזר של דין אריאל הכניס אותו ל"לאס וגאס" של המפרץ הפרסי.

אנשים מסביב לעולם

Walla Travel

אנשים הם חלק בלתי נפרד מהנופים שאליהם אנחנו מגיעים בטיולינו בעולם. הצלם דין אריאל מביא בפנינו את הפנים, והנופים המטריפים, שהוא תיעד במסגרת מסעותיו ברחבי הגלובוס.

הצבעים של מרוקו: המקום שבו הרי האטלס פוגשים במדבר סהרה

Walla Travel

אם צריך לאפיין את מרוקו במילה אחת היא תהיה "צבעים". צבעים עזים ומרהיבים בביגוד, בשווקים, בריהוט ובבתים. הצלם דין אריאל חזר ממסע בין הכחול של העיר שפשאוון, לאדום של מרקש, ובין הצהוב של הסהרה לחום-לבן המושלג של הרי האטלס.

אי האלים נפתח: ישראלי במדינה המוסלמית הגדולה (והיפה) ביותר בעולם

Walla Travel

אינדונזיה, שנפתחת אט-אט לישראלים, היא הארכיפלג הגדול בעולם, וככזה היא מחזיקה כנראה במראות הטבע מהיפים שיש. הצלם דין אריאל חזר ממסע בין הרי געש שנוגעים בעננים, חופים ורודים, מקדשי פאר ושאר נופים שחודרים עמוק ללב, וגם נשארים שם.

© 2020 by Dean Ariel

  • Twitter
  • Black Instagram Icon